Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Blūms un Gescrap otrreiz zaudē CSKA

Zaudējumu otrajā ULEB Eirolīgas turnīra basketbolā ceturtdaļfināla spēlē piektdien piedzīvoja latvieša Jāņa Blūma pārstāvētā Spānijas komanda Bilbao Gescrap Bizkaia, kas ar rezultātu 60:79 izbraukumā piekāpās Krievijas vienībai Maskavas CSKA.

Vēl pēc trešās ceturtdaļas Gescrap Bizkaia komandai bija tikai sešu punktu deficīts, tomēr ceturtajā ceturtdaļā viesi guva tikai astoņus punktus un nespēja pacīnīties par uzvaru.

Blūms šoreiz laukumā pavadīja 19 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus, realizējot divus no sešiem izpildītajiem tālmetieniem. Tāpat latvietis izpildīja divas rezultatīvas piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un nopelnīja trīs piezīmes, kas deva divus efektivitātes koeficienta punktus.

Rezultatīvākais uzvarētājiem šajā spēlē ar 20 gūtajiem punktiem bija Andrejs Kiriļenko, kurš izcīnīja arī 12 bumbas zem groziem, bet Milošs Teodosičs izcēlās ar 18 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Gescrap Bizkaia komandā 13 punktus guva Pauls Lopess.

Sērijā līdz trim uzvarām CSKA izvirzījās vadībā ar 2-0. Abu komandu trešā spēle nākamtrešdien notiks Bilbao.

Tikmēr ceturtdien izbraukumā Atēnās Telavivas Maccabi ar 94:92 pagarinājumā uzveica pašreizējos Eirolīgas čempionus Panathinaikos, sērijā panākot 1:1. Citā spēlē Barcelona tikai ar 66:63 uzveica Kazaņas Unics, šeit ar 2:0 vadībā ir spāņi.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...