Rīgā +19 °C
Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

Daira Bertāna rezultativitāte neglābj Bilbao Basket no zaudējuma Karaļa kausa ceturtdaļfinālā

Latviešu basketbolists Dairis Bertāns ceturtdien guva 17 punktus, tomēr viņa pārstāvētā _Bilbao Basket _komanda cieta neveiksmi Spānijas Karaļa kausa ceturtdaļfināla spēlē.Aizvadītajā mačā Bilbao Basket ar 78:86 (17:21, 20:20, 22:27, 19:18) piekāpās pašreizējai Spānijas čempionāta līdervienībai Malagas _Unicaja.

Bertāns nospēlēja 28 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā realizēja visus trīs izpildītos divpunktu metienus, trīs no deviņiem tālmetieniem un divus no trim soda metieniem. Vēl latvietis izpildīja trīs rezultatīvas piespēles, izprovocēja trīs noteikumu pārkāpumus un pats saņēma četras piezīmes, cīņu noslēdzot ar 12 efektivitātes koeficienta punktiem.Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 18 punktiem bija Urugvajas pārstāvis Džeisons Greindžers.Karaļa kausam kvalificējās astoņas labākās vienības pēc Spānijas basketbola čempionāta (ACB) pirmā apļa rezultātiem. Latvijas basketbolists Karaļa kausā spēlēja pirmoreiz kopš 2012.gada, kad tieši Unicaja_ vienību pārstāvēja Kristaps Valters.ACB kopvērtējumā pēc 21 kārtas _Bilbao Basket _komanda ar 15 uzvarām ieņem ceturto vietu, Dāvja Bertāna pārstāvētā Vitorijas Laboral Kutxa ar 11 uzvarām atrodas septītajā pozīcijā, bet Kristapa Porziņģa pārstāvētā Sevilla vienība un Fuenlavradas Montakit komanda ar Rolandu Šmitu ierindā izcīnījušas attiecīgi sešas un piecas uzvaras, kas tām dod 15. un 16.vietu 18 klubu konkurencē.