Latvijas basketbolists Rodions Kurucs ceturtdien guva divus punktus un sakrāja divas atlēkušās bumbas, taču viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas Nets cieta zaudējumu. Tāpat Dāvis Bertāns ceturtdien spēlēja 13 minūtes viņa pārstāvētās komandas Sanantonio Spurs negaidītā zaudējumā.

Nets savā laukumā ar 107:120 (21:37, 28:24, 23:29, 35:30) piekāpās Maiami Heat komandai.

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja septiņas minūtes, kuru laikā guva divus punktus un sakrāja divas atlēkušās bumbas (abas aizsardzībā). Kurucs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī pārtvēra vienu pretinieku piespēli un saņēma vienu piezīmi.

Rezultatīvākais Nets rindās ar 18 punktiem bija Spensers Dinvidijs, bet Heat sastāvā 24 punktus guva Tailers Džonsons.

Kurucs pirms pusotras nedēļas debitēja NBA Attīstības līgā, savā pirmajā mačā gūstot sešus punktus un izcīnot septiņas atlēkušās bumbas. Savukārt NBA viņš šosezon aizvadījis sešus mačus.

Nets ar sešām uzvarām 15 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem desmito vietu, kamēr Heat ar sešiem panākumiem 14 cīņās atrodama devītajā pozīcijā.

Nākamo spēli Nets aizvadīs sestdien, kad pretinieku laukumā spēkosies ar Vašingtonas Wizards.

Tikmēr Spurs viesos ar 96:116 (19:34, 29:18, 22:35, 26:29) cieta neveiksmi Fīniksas Suns vienībai, kurai tā bija tikai trešā uzvara šajā sezonā.

Bertāns spēlēja 13 minūtes, kuru laikā guva divus punktus, sakrāja trīs atlēkušās bumbas (divas aizsardzībā) un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Latvietis realizēja vienīgo divpunktu metienu, bet aizmeta garām abus tālmetienus. Tāpat Bertāns neiemeta vienīgo soda metienu, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja divas piezīmes.

Demars Derozans šajā spēlē guva 24 punktus Spurs labā, kamēr mājiniekiem Tīdžejs Vorens izcēlās ar 27 punktiem.

Spurs ar septiņām uzvarām 13 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas astotajā vietā, kamēr Suns vien ar trim panākumiem 14 dueļos ir 15. jeb pēdējā vietā Rietumos.