Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Basketbola klubs Ventspils Baltijas līgas spēlē sestdien Lietuvā ar 86:89 (46:43) zaudēja Šiauliai komandai, piedzīvojot ceturto neveiksmi līdzšinējās 14 spēlēs.Līdz lielajam pārtraukumam cīņa ritēja mainīgām sekmēm. Puslaika vidū laukuma saimnieki no 18:21 panāca 34:23 pārsvaru, taču ventspilnieki īsā laikā realizēja piecus tālmetienus un atguva vadību (46:37).

Taču otrās ceturtdaļas izskaņu veiksmīgāk aizvadīja Šauļu basketbolisti, un, atpūtā ejot, no viesu pārsvara nekas daudz nebija palicis pāri.“Šūpoles” turpinājās arī otrajā puslaikā. Trešās ceturtdaļas vidū pēc Buškevica trīspunktnieka BK Ventspils pārsvars sasniedza 10 punktus (55:45), taču jau dažas minūtes vēlāk tas atkal bija neizšķirts (63:63).Saspringtās cīņas galotnē veiksme uzsmaidīja Šauļu basketbolistiem, kuri sāncenšiem pēdējās divās minūtēs ļāva gūt tikai divus punktus. Pēdējā uzbrukumā ventspilniekiem bija iespēja panākt izlīdzinājumu, taču Buškevics zaudēja bumbu un līdz metienam viesi nemaz nenonāca.Otrajā Baltijas līgas sestdienas spēlē Kalev/Cramo basketbolisti ar 96:68 sagrāva līdzšinējos līderus Ķēdaiņu Nevežis komandu.Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 8-2, Nevežis 9-3, BK Ventspils 9-4, Rūdupis 9-4, Tartu Rock 8-4, Kalev/Cramo 7-5, Šiauliai 7-7, Dolphins 6-6, Perlas 5-8, TTU/Kalev 3-9, Liepājas lauvas 3-10, BK Valmiera 1-13.