Rīgā +27 °C
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

BK Ventspils basketbolisti Baltijas līgas finālturnīrā ierindojušies ceturtajā vietā. Spēlē par trešo vietu pret Viļņas Lietuvos rytas ventspilnieki otrajā puslaikā atspēlēja 15 punktu deficītu, taču galotnē cieta zaudējumu 80:84 (39:43).Spēles astotajā minūtē Lietuvos rytas basketbolisti bija iekrājuši 20:11 pārsvaru, taču ventspilnieki ļoti ātri atspēlējās un pēc Kuzminska metiena uz brīdi arī izvirzījās vadībā 25:24 (12.

min.). Līdz pārtraukumam Viļņas klubs saglabāja dažu punktu pārsvaru.Otro puslaiku Lietuvos rytas sāka ar septiņiem punktiem pēc kārtas, un pirmo reizi rezultāta starpība pārsniedza desmit punktus (50:39, mazliet vēlāk bija arī 56:41). Lietuvas kluba ofensīvu ventspilniekiem izdevās piebremzēt un galvenokārt ar Hantera pūlēm uzbrukumā starpību sadeldēt līdz 51:58, bet pēc veiksmīgi aizvadīta ceturtās ceturtdaļas sākuma sešarpus minūtes līdz pamatlaika beigām vadībā jau izvirzījās BK Ventspils – 74:72.Saspringtajā galotnē uzvaru Lietuvos rytas komandai nodrošināja divi grūti Bajramoviča pustālie metieni.