Piektdiena, 10. maijs
Maija, Paija

TTT Rīga basketbolistes FIBA Eirolīgas A grupas otrā apļa pirmās kārtas spēlē savā laukumā ar 49:59 (21:24) zaudēja Ungārijas komandu Pecs-2010. Aizvadītajās sešās spēlēs Rīgas komanda izcīnījusi vienu uzvaru un saglabā vairs tikai teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā.Jau ierasti rīdzinieces spēli sāka ļoti smagnēji.

Garām grozam aizlidoja pirmie astoņi metieni, un pirmos punktus laukuma saimnieces guva tikai pirmās ceturtdaļas vidū, kad sāncenses bija iemetušas jau četrpadsmit… Uzbrukumā kaut ko spēja paveikt vienīgi Zelusa, pārējām bumba spītīgi grozā nekrita. Tiesa, sniegums aizsardzībā neļāva viešņām vēl vairāk palielināt rezultāta starpību. Bet pirmā puslaika beigās pēc Zelusas un Krūmbergas tālmetieniem izdevās starpību sadeldēt līdz cerīgākam 21:22.Pēc pārtraukuma uzbrukums abu komandu izpildījumā nedaudz uzlabojās, īpaši TTT Rīga basketbolistēm, kuras trešās ceturtdaļas vidū guva astoņus punktus pēc kārtas un pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā (34:33). Ungārijas komanda gan diezgan ātri atkaroja vadību un sasniedza arī desmit punktu pārsvaru (49:39).Pamatlaika pēdējās minūtēs rīdzinieces starpību spēja samazināt līdz četriem punktiem, taču izglābt spēli vairs neizdevās.Arī abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē pirms mēneša Ungārijā uzvarēja Pecs-2010 basketbolistes (66:60).Citās A grupas spēlēs Košices Good Angels ar 64:71 zaudēja grupas līderēm Taranto Cras Basket basketbolistēm, bet Krakovas Wisla Can-Pack ar 65:47 uzvarēja Aijas Brumermanes pārstāvēto Mondeville komandu. Latvijas basketbolistes kontā trīs punkti un piecas atl.bumbas.

FIBA dāmu Eirolīga, A grupa

TTT Rīga – Pecs-2010 49:59 (9:18, 21:24, 38:39)
TTT Rīga
: Eibele 8, Zelusa 14, Holingsvorta 12 (15 atl.b.), Staugaitiene 4, Krūmberga 3, Batlere 8

Good Angels – Cras Basket 64:71, Wisla Can-Pack – Mondeville 65:47

Situācija turnīrā: Cras Basket 5-1, Wisla Can-Pack 4-2, Good Angels 3-3, Mondeville 3-3, Pecs-2010 2-4, TTT Rīga 1-5

Šilovs: Nevarēju pievilt komandas biedrus

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs, aizvadot ceturto spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā, centies parādīt savu labāko sniegumu, lai nepieviltu komandas biedrus, sarunā ar Zie...