Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Francijas basketbolisti ar uzvaru pār Grieķiju nodrošina pirmo vietu grupā

Eiropas basketbola čempionātā Polijā pirmo vietu E grupā izcīnījuši Francijas basketbolisti, kuri kvalifikācijas kārtas pēdējā spēlē ar 71:69 pārspēja Grieķiju, ziņo turnīra rīkotāji.Spēles pirmajā ceturtdaļā labāk veicās grieķiem, taču mača turpinājumā vadību pārņēma francūži, kuri pretiniekus turēja nelielā atstatumā.

Pēdējā minūtē Grieķijas komandai izdevās pietuvoties sāncenšiem un pat izlīdzināt rezultātu (69:69), taču pēdējais vārds piederēja francūžiem - ar rezultatīvu metienu panākumu nodrošināja Nando de Kolo.Uzvarētāju labā 14 punktus guva Alēns Kofī, 12 punkti Tonija Pārkera rēķinā, bet pa desmit punktiem guva Janiks Bokolo un Ali Traore. Grieķu labā 16 punktus guva Vasilis Spanulis, bet 12 - Sofoklis Šorcanitis.Francijas basketbolisti ceturtdaļfinālā iekļūst kā E grupas uzvarētāji, bet Grieķijas komanda palika trešajā vietā, zaudējot arī Krievijai.

Pēdējo ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu E grupā šovakar dalīs Vācijas un Horvātijas basketbolisti.

Vītoliņš: Mums vairs nav ko zaudēt

Latvijas hokeja izlases noskaņojums pirms spēles ar Zviedrijas komandu ir kaujiniecisks, piektdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem sacīja komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.