Freimanis ar 22 punktiem rezultatīvākais, bet Bērziņam 13 punkti un iekļūšana Polijas kausa pusfinālā

Latvijas basketbolisti Rolands Freimanis un Jānis Bērziņš ceturtdien guva attiecīgi 22 un 13 punktus Polijas kausa ceturtdaļfinālā, Freimanim kļūstot par mača rezultatīvāko spēlētāju, un palīdzēja Zelonas Guras "Stelmet Enea" komandai iekļūt pusfinālā.

Latviešu pārstāvētā vienība Ļubļinā ar 90:68 (17:17, 26:13, 24:22, 23:16) pārspēja Gdiņas "Asseco Arka".

Freimanis spēlēja 24 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no astoņiem divpunktu metieniem un četrus no astoņiem tālmetieniem. Viņa rēķinā arī divas rezultatīvas piespēles, viena pārķerta bumba un četras piezīmes, kā arī efektivitātes koeficients 18.

Bērziņš šajā duelī laukumā devās pamatsastāvā un spēlēja 25 minūtes un astoņas sekundes, grozā raidot trīs no septiņiem divpunktu metieniem, vienīgo "trejaci" un visus četrus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra divas bumbas, vienreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja četras piezīmes un iekrāja efektivitātes koeficientu 21, kas bija otrs labākais rezultāts komandā, kamēr Freimanis šajā rādītājā bija trešais. Tāpat Bērziņam labākais +/- rādītājs mačā 24.

Pusfinālā Zelonas Guras basketbolisti tiksies ar Mārtiņa Laksas pārstāvētās Ļubļinas "Start" un Ostrovas Velkopolskas "Arged BMSlam Stal" mača uzvarētājiem.