Trešdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Goldensteita un Biedriņš nenotur pārsvaru, zaudē Grizzlies

Otrdien Oklendā trešo zaudējumu pēdējās trīs spēlēs piedzīvoja Andra Biedriņa pārstāvētais NBA klubs Goldensteitas Warriors, kas mača izskaņā ar 90:91 atzina Memfisas Grizzlies pārākumu. Latviešu centrs šoreiz palika bez punktu guvuma.

Mača pirmo ceturtdaļu Warriors noslēdza ar +8 (21:13) un turpināja dominēt arī otrajā. Atpūtā komandas devās pie 44:35 Biedriņa pārstāvētās vienības labā. Kad bija spēlētas nedaudz vairāk kā trīs minūtes 3.ceturtdaļā, pēc Raša danka kareivju pārsvars sasniedz pat 20 punktus (63:43). Atlikušajā laikā Warriors nespēja šo handikapu noturēt, līdz pusotru minūti pirms pamatlaika izskaņas Memfisa pārņēma vadību un uzvarēja saspringtā galotnē. Neko nelīdzēja arī Warriors līdera Montas Elisa precīzais trīspunktnieks pēdējā sekundē – 90:91. Memfisai tā bija jau septītā uzvara pēdējos septiņos mačos.

Andris laukumā bija nepilnas 17 minūtes, metienus pa grozu neizdarīja, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, reizi bloķēja pretinieka metienu un sakrāja trīs personīgās piezīmes. Latvieša efektivitātes rādītājs +12 bija labākais komandā. Ar 20 gūtiem punktiem Warriors labā izcēlās Monta Eliss, bet 18 Stīvenam Karijam. Ar piecām uzvarām 16 spēlēs kareivji Rietumu konferencē ieņem 14.vietu, vēl sliktāki rādītāji ir tikai Ņūorleānas Hornets (3-14), kas piedzīvojuši astoņus zaudējumus pēc kārtas.

Citā spēlē vieni no Austrumu konferences līderiem Orlando Magic spēja gūt tikai 56 punktus (18 no tiem Dvaita Hovarda rēķinā) un ar 56:87 piekāpās Bostonas Celtics. Orlando realizēja tikai 16 no 65 metieniem spēlē jeb 24,6%.

x x x

NBA spēļu rezultāti

76’ers – Wizards 103:83
Celtics – Magic 87:56
Bulls – Nets 110:95
Bucks – Hawks 92:97
Hornets – Spurs 102:104
Thunder – Pistons 99:79
Timberwolves –Rockets 92:107
Mavericks – Suns 93:87
Trail Blazers – Kings 101:89