Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Jēkabsones komanda ceturto gadu pēc kārtas uzvar FIBA Eirolīgā

Latvijas dāmu basketbola valstsvienības spēlētājas Anetes Jēkabsones-Žogotas pārstāvētais klubs Maskavas apgabala Spartak ceturto gadu pēc kārtas kļuvis par FIBA Eirolīgas uzvarētāju.Svētdien finālspēlē Spānijas pilsētā Valensijā spartakietes ar 87:80 (49:39) pārspēja vietējo Ros Casares komandu.Jēkabsones ieguldījums finālā gan bija salīdzinoši necils.

Laukumā viņa pavadīja nepilnas deviņas minūtes, punktus neguva (2p.0/1, 3p.0/1), izcīnīja  vienu atlēkušo bumbu un izpelnījās divas piezīmes.Pirmajā puslaikā spēle ritēja punkts punktā un tikai pašā izskaņā Krievijas superlīgas kluba spēlētājas no 39:34 panāca 49:37 pārsvaru.Trešajā ceturtdaļā Ros Casares basketbolistes starpību samazināja līdz diviem punktiem (58:56), taču ceturtās ceturtdaļas sākumā Spartak atjaunoja 10 punktu pārsvaru (74:64) un nosargāja to līdz cīņas beigām.Uzvarētājām Diana Taurasi guva 29 punktus.Jau ziņots, ka Eirolīgas spēlē par trešo vietu Gundara Vētras trenētais klubs Jekaterinburgas UGMK pārliecinoši pieveica Wisla Can-Pack komandu no Polijas 84:50.