Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Jēkabsones un Baško klubi iekļuvuši Eirolīgas ceturtdaļfinālā, Tamanei būs trešā spēle

Izcīnot uzvaras astotdaļfināla sēriju otrajās spēlēs, Latvijas dāmu basketbola valstsvienības līderu Anetes Jēkabsones-Žogotas un Guntas Baško pārstāvētie klubi piektdien kvalificējušies FIBA Eirolīgas ceturtdaļfinālam.Divu Turcijas klubu otrajā savstarpējā cīņā Fenerbahce komanda ar Jēkabsoni ierindā otrreiz ar 73:51 pārliecinoši pieveica Galatasaray vienību (pirmā spēle 77:58).

Anete nospēlēja 18 minūtes, guva 14 punktus (2p.met.3/5, 3p.2/3, 1p.2/2), pārķēra divas pretinieču piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva divas kļūdas un nopelnīja četras piezīmes.Polijas klubs Krakovas Wisla Can-Pack ar Baško sastāvā arī otrajā spēlē viesos uzvarēja Krievijas superlīgas klubu Orenburgas Nadežda – 72:63 (pirmā spēle beidzās 75:70 pagarinājumā).Gunta laukumā pavadīja 15 minūtes, punktus neguva (3p.0/1), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas un nopelnīja divas piezīmes.

Savukārt Zanes Tamanes pārstāvētais Ungārijas klubs Šopronas MKB Euroleasing ar 72:70 revanšējās Spānijas komandai Valensijas Ros Casares par pirmajā spēlē piedzīvoto zaudējumu (56:84).

Latvijas izlases centra spēlētājas kontā astoņi punkti (2p.3/7, 1p.2/3), sešas atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles, trīs piezīmes un divas kļūdas nepilnās 32 minūtēs.

Sērijas izšķirošā trešā spēle notiks 9.februārī Spānijā.