Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Kurucam divi punkti Nets zaudējumā NBA līderiem

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien iemeta divus punktus, taču viņa pārstāvētā Bruklinas Nets komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar rezultātu 115:129 (23:29, 29:42, 34:35, 29:23) piekāpās spēcīgajai Milvoki Bucks vienībai.

"Nets" komandai šis bija otrais zaudējums pēc kārtas, kamēr "Bucks" nu guvusi trīs uzvaras pēc kārtas, kas tai ļāvis pārņemt vadību visas līgas kopvērtējumā.

Kā ierasts, Kurucs šo maču sāka "Nets" sākumsastāvā, tomēr 22 nospēlētajās minūtēs guva tikai divus punktus. Latvijas basketbolists garām aizmeta visus piecus metienus no spēles - abus divpunktniekus un visus trīs trejačus, taču trāpīja abus "sodiņus".

Vēl Kuruca rēķinā viena atlēkusī bumba, divas rezultatīvas piespēles, trīs kļūdas un divas piezīmes.

"Nets" sastāvā 32 punktus iemeta Šabazs Napjērs, kamēr Kenets Farīds pievienoja 21 punktu un desmit atlēkušās bumbas.

Savukārt "Bucks" labā ar "triple-double" atzīmējās grieķis Jannis Adetokunbo, kura kontā 31 punkts, desmit atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles. Vēl ar 29 punktiem izcēlās Kriss Midltons.

Jau pēc pirmā puslaika "Nets" komandai bija teju 20 punktu deficīts, bet otrās spēles daļas sākumā šī robeža tika arī pārsniegta. Pamatlaika izskaņā Kuruca pārstāvētā vienība gan spēja samazināt starpību līdz mazāk nekā desmit punktiem, bet pacīnīties par uzvaru viesiem tā arī neizdevās.

"Nets" ar 17 uzvarām 38 spēlēs Austrumu konferencē ieņem devīto vietu, kamēr astotajā pozīcijā esošā Detroitas "Pistons" guvusi 16 panākumus 33 mačos. Savukārt "Bucks" ar 25 uzvarām 35 spēlēs ir visas līgas vadībā.

Nākamo maču "Nets" aizvadīs 2.janvārī, kad uzņems Ņūorleānas "Pelicans".