Kurucam ne pārāk veiksmīgs mačs, tomēr Nets spēj izcīnīt uzvaru

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs ar zemu metienu precizitāti otrdien guva tikai sešus punktus, tomēr tas netraucēja viņa pārstāvētajai Bruklinas Nets komandai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 122:117 (20:19, 30:35, 33:25, 39:38) uzvarēt Čikāgas Bulls. Nets vienībai šī ir septītā uzvara pēdējās astoņās spēlēs.

Kurucs, kā ierasts, otrdien laukumā devās Nets sākuma pieciniekā, bet kopumā nospēlētajās 25 minūtēs viņš grozā raidīja divus no sešiem divpunktu metieniem un abus soda metienus, bet visi viņa pieci trejači mērķi nesasniedza.

Tāpat Latvijas basketbolista kontā sešas atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba un četras piezīmes. Kamēr viņš bija laukumā, Nets ielaida par septiņiem punktiem vairāk nekā iemeta, kas bija sliktākais rādītājs komandā.

Nets rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija D'Endželo Rasels, kuram arī septiņas rezultatīvas piespēles, bet 24 punktus iemeta Šabazs Napjērs.

Savukārt Bulls vienībā 26 punktus guva Zeks Levīns, kamēr 22 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Džabari Pārkeram.

Pirmajās trijās spēles ceturtdaļās kopumā bija vērojama līdzvērtīga cīņa, vadībā te esot vienai, te otrai komandai. Tomēr Nets iniciatīvu pārņēma noslēdzošajā ceturksnī.

Nets ar 28 uzvarām 52 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto vietu, kamēr Bulls ar 11 panākumiem 51 mačā ir šīs konferences 13. pozīcijā.

Nākamo spēli Nets aizvadīs ceturtdien, kad izbraukumā tiksies ar Dāvja Bertāna pārstāvēto Sanantonio Spurs.