Rīgā -1 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Kurucam pieci punkti Nets dramatiskā zaudējumā Toronto

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs pirmdien guva piecus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, neglābdams Bruklinas Nets komandu no zaudējuma.

Nets viesos ar rezultātu 125:127 (29:21, 31:35, 32:36, 33:35) piekāpās vienai no līgas vadošajām komandām Toronto Raptors, ciešot piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs.

Kurucs spēli sāka sākumsastāvā, laukumā pavadot 16 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā realizēja vienu no trim divpunktu metieniem un savu vienīgo tālmetienu.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles un divas reizes pārkāpa noteikumus. Nets ar Kurucu laukumā ielaida par sešiem punktiem vairāk nekā iemeta.

Nets rindās ar 28 punktiem un 14 rezultatīvām piespēlēm izcēlās D'Endželo Rasels, 24 punktus guva Džo Heriss, bet 22 punkti bija Elenam Krebam. Keriss Leverts savā otrajā mačā pēc atgriešanās laukumā nepilnās 23 minūtēs guva sešus punktus.

Raptors komandā ar 30 punktiem atzīmējās Kavai Lenards, bet 18 punkti un 12 bumbas zem groziem bija Seržam Ibakam.

Nets lielāko daļu pirmā puslaika bija vadībā, bet spēles otrajā daļa Raptors pārņēma iniciatīvu. Tiesa, kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 50 sekundes, Rasels ar tālmetienu panāca 125:122 Nets labā, bet pēc 14 sekundēm Denijs Grīns atbildēja ar to pašu. Uzvarētājs tika noskaidrots nervozā galotnē, kurā 4,4 sekundes pirms pamatlaika beigām Lenards iemeta pustālo metienu, atnesdams savai komandai uzvaru.

Nets ar 29 uzvarām 58 mačos ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, kur Raptors ar 42 panākumiem 58 cīņās ir otrā.

Bruklinas vienība nākamo spēli aizvadīs trešdien, kad viesosies pie vienas no līgas vājākajām komandām Klīvlendas Cavaliers.