Rīgā +3 °C
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Kurucam seši punkti, Nets nonāk zaudējuma attālumā no sezonas beigām

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs piektdien Orlando guva sešus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra trešajā mačā, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas Nets komanda trešo reizi piekāpās čempionvienībai Toronto Raptors, sērijā nonākot zaudējuma attālumā no sezonas beigām - 0-3.

Piektdienas agrajā spēlē Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" ar 92:117 (17:24, 25:33, 26:27, 24:33) zaudēja iepriekšējās sezonas čempionei un Austrumos ar otro numuru izsētajai Toronto "Raptors".

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām "Nets" ir iedzinējos ar 0-3.

Kurucs netika iekļauts starta pieciniekā. Viņš nospēlēja deviņas minūtes un 19 sekundes, šajā laikā realizējot visus trīs divpunktu metienus, bet aizmetot garām vienīgo tālmetienu.

Viņš arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, reizi rezultatīvi piespēlēja un sakrāja +/- rādītāju -11.

Spēles laikā Bruklinas vienība ne brīdi vadībā neizvirzījās.

Laukumā Kurucs devās pirmās ceturtdaļas beigās un realizēja savu vienīgo divpunktu metienu ceturtdaļā. Viņš tika nomainīts, kad otrajā ceturtdaļā bija nospēlētas nepilnas četras minūtes. Viņš bija trāpījis arī otru divpunktu metienu, bet garām aizmetis "trīnīti".

Latvijas basketbolists atkal laukumā devās pēdējā ceturtdaļā, tiekot nomainītam astoņas minūtes un 48 sekundes pirms mača beigām, kad rezultāts bija 78:96.

Sērijas nākamā spēle norisināsies svētdien.

Piektdien spēlēs arī Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks, kas tiksies ar Rietumu konferences otro numuru Losandželosas "Clippers".

Sērijā pagaidām ir neizšķirts - 1-1.

NBA vienības pirms izslēgšanas spēlēm aizvadīja astoņus mačus, lai noskaidrotu galīgo vietu sadalījumu pirms izslēgšanas spēļu sākuma. "Nets" Austrumu konferencē ieņēma septīto pozīciju, bet "Raptors" bija otrā, bet Rietumu konferencē septītajā vietā ierindojās "Mavericks", otrajā - "Clippers".