Rīgā +6 °C
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Kurucam simbolisks spēles laiks Nets zaudējumā

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē laukumā pavadīja vien nedaudz vairāk nekā minūti, bet viņa pārstāvētā komanda Bruklinas Nets piedzīvoja zaudējumu.

Nets viesos ar rezultātu 118:105 (33:27, 23:23, 25:33, 24:35) zaudēja Sanantonio Spurs, pārtraucot divu uzvarēto spēļu sēriju.

Kurucs laukumā pavadīja vienu minūti un trīs sekundes, kuru laikā reizi izpildīja tālmetienu, kas bija neprecīzs, kā rezultātā latvietis palika bez punktiem. Nets ar Kurucu laukumā nedz iemeta, nedz ielaida vairāk nekā pretinieki.

Cēsīs augušais basketbolists šosezon jau četrās spēlēs nav guvis nevienu punktu. Kopumā viņš šajā sezonā piedalījies 13 no 28 Nets spēlēm.

Rezultatīvākais Nets komandā ar 41 punktu bija Spensers Dinvidijs, bet Džerets Alens iekrāja 19 punktus un 13 atlēkušās bumbas. Dinvidijam tas bija personīgais rekords gūtajos punktos, savukārt Alens šosezon double double iekrājis jau 15 reizes, kas ir otrais labākais rādītājs līgā starp spēlētājiem, kuri ir 21 gadu veci vai jaunāki.

Uzvarētājiem Petijs Milzss iemeta 27 punktus, savukārt 20 punktus un desmit atlēkušās bumbas nopelnīja Lamarkuss Olridžs.

Nākamais mačs Nets paredzēts sestdien pret Atlantas Hawks.

Bruklinas komanda ar 15 uzvarām 28 spēlēs Austrumu konferencē ieņem septīto pozīciju.