Rīgā +6 °C
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Latvieši rezultatīvi komandu panākumos NBA Vasaras līgā

Latvijas basketbolisti Anžejs Pasečņiks un Jānis Timma svētdien guva attiecīgi septiņus un sešus punktus Lasvegasā notiekošā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas turnīra spēlēs.

Pasečņika Vasaras līgā pārstāvētā Ņūorleānas "Pelicans" ar rezultātu 80:79 (17:18, 20:19, 18:16, 21:23, 4:3) pagarinājumā uzvarēja Goldensteitas "Warriors".

Latviešu basketbolists spēlēja 13 minūtes un piecas sekundes, grozā raidot trīs no pieciem divpunktu metieniem un savu vienīgo soda metienu. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, divreiz kļūdījās un iekrāja pozitīvu +/- radītāju +3.

Uzvarētājiem 22 punktus guva Trejs Mērfijs, bet 14 punkti un 12 atlēkušās bumbas bija Nadži Māršalam. Pretiniekiem 17 punktus guva Džonatans Kuminga.

Tikmēr Timmas pārstāvētā Orlando "Magic" ar rezultātu 89:76 (23:19, 26:26, 19:18, 21:13) uzvarēja Hjūstonas "Rockets".

Timma 16 minūtēs un 31 sekundē realizēja divus no astoņiem tālmetieniem, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, pieļāva vienu kļūdu, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu un vienreiz pārkāpa noteikumus. "Magic" ar viņu laukumā iemeta par deviņiem punktiem vairāk nekā ielaida.

Ar 18 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām uzvarētājiem atzīmējās Jante Matens. Pretiniekiem 22 punktus guva Džošs Kristofers.

NBA Vasaras līgas sacensības Lasvegasā beigsies 17.augustā, abiem latviešiem aizvadot vēl pa vienam mačam.