Sestdiena, 8. jūnijs
Mundra, Frīda, Frīdis

Latvijas junioru izlase ar zaudējumu sāk EČ otro posmu

Latvijas junioru izlases basketbolisti ar zaudējumu Itālijai sākuši Eiropas U-18 čempionāta kvalifikācija kārtu, informē turnīra rīkotāji.Itālijas komanda guva pirmos sešus punktus spēlē, bet drīz vien rezultāts bija jau 12:2. Pretinieki visu pirmo ceturtdaļu atradās aptuveni desmit punktus priekšā Latvijas komandai, bet periodu pabeidza ar plus astoņi (18:10).

Otrajā ceturtdaļā itāliešu pārsvars sasniedza 14 punktus (24:10), bet perioda otrajā pusē Latvijas komanda spēja pat izlīdzināt rezultātu (28:28). Pirmo puslaiku Itālija pabeidza ar trīs punktu pārsvaru (33:30). Trešās ceturtdaļas vidū Latvijas komanda atkal panāca neizšķirtu (37:37) un vairākkārt pat varēja izvirzīties vadībā. Tomēr pēc vairākiem abpusēji neveiksmīgiem uzbrukumiem Itālija atkal ieguva nelielu pārsvaru, pirms pēdējās ceturtdaļas panākot 49:42. Ceturtajā periodā pretinieki ieguva 11 punktu pārsvaru (55:44) un, lai arī latviešiem vēl izdevās pietuvoties līdz mīnus divi (57:59), Itālija strauji palielināja pārsvaru līdz astoņiem punktiem - 66:58.Latvijas komanda ar četriem punktiem dala 3.-5. vietu grupā. Ceturtdaļfinālā iekļūs četras spēcīgākās apakšgrupas komandas. Otrdien mūsu basketbolistiem jātiekas ar grupas līdervienību Lietuvu.