Rīgā +21 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Latvijas U-20 basketbolisti tuvojas 9.vietai Eiropas čempionātā

Latvijas U-20 basketbola izlase Eiropas čempionāta mazajā pusfinālā par 9.-12.vietu ar 74:47 uzvarējusi Serbijas valstsvienību, informē turnīra rīkotāji.Latvijas basketbolisti guva spēles pirmos piecus punktus un vadību vairs neatdeva. Serbi gan panāca izlīdzinājumu (10:10), bet tas mūsu jaunie basketbolisti veica izrāvienu, panākot plus 11 (23:12).

Vara Krūmiņa vadītā komanda otrajā ceturtdaļā panāca arī sešpadsmit punktu pārsvaru (31:14), bet puslaika pārtraukumā devās ar plus piecpadsmit (39:24).Spēles trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība svārstījās starp 15 un 20 punktiem, bet pēdējā periodā serbi pamazām samazināja deficītu, panākot pat mīnus septiņi (67:74)