Rīgā +19 °C
Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Latvijas U-20 izlases basketbolisti zaudē Eiropas čempionāta pirmajā spēlē

Latvijas U-20 basketbola izlase ar zaudējumu startējusi Eiropas čempionātā, kas ceturtdien sākās Horvātijā. Pirmajā mačā Latvijas jaunie basketbolisti ar 70:91 (27:40) piekāpās vienaudžiem no Ukrainas.Vadībā Latvijas komanda bija tikai pašā spēles sākumā (5:3). Izšķirošo pārsvaru ukraiņi iekrāja otrajā ceturtdaļā, kad no 20:19 starpību pieaudzēja līdz plus 13.

Pēc lielā pārtraukuma Ukrainas komandas pārsvars pārsniedza arī 20 punktus (54:33).Ceturtās ceturtdaļas sākumā latvieši starpību samazināja līdz 57:66, tomēr neveiksmīgi aizvadītas dažas nākamās minūtes liedza pacīnīties par uzvaru.Rezultatīvākie Latvijas izlases rindās bija Mārtiņš Meiers un Oto Ošenieks – pa 15 punktiem.Piektdien Latvijas U-20 izlase tiksies ar Čehiju, sestdien – ar Grieķiju. Otrajā kārtā iekļūs trīs labākās komandas, bet ceturtās vietas ieguvēji cīnīsies par palikšanu elitē.