Piektdiena, 7. jūnijs
Gaida, Arnis, Arno

NBA: Bucks panāk sērijas septīto spēli pret Celtics

Milvoki Bucks komanda ceturtdien panāca Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences ceturtdaļfināla septīto spēli pret Bostonas Celtics.

Bucks ceturtdaļfināla sestajā mačā savu skatītāju priekšā svinēja panākumu ar rezultātu 97:86 (22:24, 26:15, 26:26, 23:21), sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 3-3.

Bucks komandas uzvaru ar 31 punktu un 14 atlēkušajām bumbām kaldināja grieķis Jannis Adetokunbo, kamēr pretiniekiem ar 22 punktiem atzīmējās Džeisons Teitams.

"Bijām noskaņojušies uzvarēt šo spēli, neskatoties ne uz ko. Labi saspēlējāmies un bijām disciplinēti. Mēģināju saglabāt agresivitāti līdz pašām spēles beigām," teica Adetokunbo, kurš guva desmit no 19 komandas pēdējiem punktiem.

"Zaudējām ātrumā un atlētiskumā. Viņi bija ātrāki spēlē ar bumbu," secināja Celtics galvenais treneris Breds Stīvenss.

Sērijas izšķirošā spēle notiks sestdien Bostonā.

Šī pāra uzvarētāja Austrumu konferences pusfinālā tiksies ar Filadelfijas 76ers, kas ar 4-1 pārspēja Maiami Heat.

Tikmēr Rietumos pusfinālu sasniegušas jau trīs komandas. Regulārā čempionāta spēcīgākā komanda Hjūstonas Rockets ceturtdaļfinālā ar 4-1 pārspēja Minesotas Timberwolves un gaida savu pretinieci pusfinālā. Tikmēr iepriekšējās sezonas čempione Goldensteitas Warriors ar 4-1 apspēlēja Dāvja Bertāna pārstāvēto Sanantonio Spurs un pusfinālā tiksies ar Ņūorleānas Pelicans vienību, kas ar 4-0 uzvarēja Portlendas Trail Blazers.