Rīgā +6 °C
Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

NBA Visu zvaigžņu spēlē Džeimsa komanda uzvar Durenta vienību

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) šīs sezonas Visu zvaigžņu spēlē svētdien Klīvlendā uzvaru svinēja Lebrona Džeimsa komanda, kas ar rezultātu 163:160 (47:45, 46:49, 45:45, 25:21) pārspēja Kevina Durenta vienību.

Džeimsa komanda Visu zvaigžņu spēlē uzvarējusi piecus gadus pēc kārtas.

Pats Durents spēlē gan nepiedalījās, jo iedzīvojās savainojumā, kā arī svētdien mira viņa vecmāmiņa. Tāpat savainojuma dēļ mačā nepiedalījās Džeimsa komandas pārstāvis Donavans Mitčels no Jūtas "Jazz".

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 50 gūtiem punktiem bija Stefens Karijs, kurš tika atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju. Viņš realizēja 16 no 27 tālmetieniem un vienu no trim divpunktu metieniem.

Karijs sasniedza jaunus rekordus Visu zvaigžņu spēlē realizētos tālmetienos ceturtdaļā (6), puslaikā (8) un visā mačā (16). Jannis Adetonkunbo guva 30 punktus uzvarētāju labā, tikmēr Durenta komandā Žoelam Embīdam izdevās gūt 36 punktus, bet Devins Bukers izcēlās ar 20 gūtiem punktiem.

Karija 50 gūtie punkti nav Visu zvaigžņu spēles rekords, jo pirms pieciem gadiem par diviem punktiem vairāk guva Entonijs Deiviss.

"Es centos," par rekorda pārspēšanu pēc mača teica Karijs.

Lebrons Džeimss, kurš piedalījās jau savā 18.Visu zvaigžņu spēlē, izcēlās ar 24 punktiem.

18 Visu zvaigžņu spēles aizvadījis arī traģiski bojā gājušais Kobe Braients, bet rekordists ar 19 šādiem mačiem ir Karīms Abduls-Džabars.

2021.gadā zvaigžņu spēlē Lebrona Džeimsa komanda ar 170:150 (40:39, 60:41, 46:45, 24:25) pārspēja Kevina Durenta vienību.

Nākamgad Zvaigžņu spēle paredzēta Soltleiksitijā, bet vēl pēc gada - Indianapolisā.