Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

papildināta - Jēkabsones klubs sagādā Putniņas komandai ceturto zaudējumu Eirolīgas turnīrā

Savukārt Putniņa nospēlēja deviņas minūtes, aizmeta garām visus trīs metienus no spēles un pieļāva divas kļūdas.
FIBA dāmu Eirolīgas ceturtās kārtas A grupas spēlē trešdien Anetes Jēkabsones-Žogotas pārstāvētais Jekaterinburgas klubs UGMK savā laukumā ar 85:49 (34:23) pārliecinoši pieveica Kauņas komandu VICI-Aistes ar Aiju Putniņu sastāvā. UGMK basketbolistēm šis bija trešais panākums, bet Lietuvas klubam - ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Jēkabsone laukumā pavadīja 32 minūtes, guva 13 punktus (2p.met.5/8, 3p.1/4), izdarīja četras rezultatīvas piespēles, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pārķēra vienu pretinieču piespēli, nopelnīja trīs piezīmes un pieļāva vienu kļūdu.

B grupā pārliecinošu uzvaru 91:60 (39:30) pār Ungārijas klubu UE Sopron svinēja Elīnas Babkinas un Zantes Tamanes pārstāvētais klubs Fenerbahce. Turcijas komandai šis bija trešais panākums līdzšinējās trijās spēlēs.

Tamane nepilnās 23 minūtēs guva 14 puntus (2p.6/7, 1p.2/3), izcīnīja divas atl.bumbas, izdarīja vienu piespēli, pārķēra vienu pretinieču piespēli, nobloķēja vienu metienu, nopelnīja četras piezīmes un pieļāva trīs kļūdas. Savukārt Babkina 13 minūtēs savāca divus punktus (1p.2/2), vienu atl.bumbu, vienu piespēli un divas kļūdas.

Citā B grupas spēlē Itālijas klubs Beretta-Famila ar Aiju Brumermani sastāvā viesos sīvā cīņa piekāpās Polkovices CCC komandai no Polijas 66:68 (31:33), piedzīvojot trešo zaudējumu sezonā.

Brumermane astoņās minūtēs nerealizēja abus metienus, izcīnīja divas atl.bumbas, nopelnīja divas piezīmes un pieļāva vienu kļūdu.

(papildināta ar 4.un 5.rindkopu)

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...