Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

papildināta - TTT Rīga basketbolistēm trešais zaudējums FIBA Eirolīgā

TTT Rīga basketbolistes piedzīvojušas trešo zaudējumu FIBA Eirolīgas turnīrā. Trešdien A grupas trešās kārtas spēlē viņas ar 59:70 (27:42) piekāpās Itālijas čempionvienībai Taranto, kura, tāpat kā TTT, pirmajās divās spēlēs bija piedzīvojusi divas neveiksmes.Spēles sākums laukuma saimniecēm pagalam neizdevās.

Uzbrukumā kļūda sekoja kļūdai, nesekmējās arī cīņa pie sava groza, un jau pēc nospēlētām divarpus minūtēm Ainārs Čukste bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu – 0:8 (mirkli vēlāk bija arī 0:10).TTT Rīga spēli nedaudz atmodināja debitantes Vilisas iesaistīšanās spēlē, un galvenokārt ar viņas pūlēm starpību pirmās ceturtdaļas beigās nedaudz izdevās samazināt.

Otrajā ceturtdaļā starpība kādu brīdi svārstījās 5 – 8 punktu robežās. Taču perioda vidū rīdzinieces ļāva sāncensēm gūt desmit punktus pēc kārtas un panākt iespaidīgu 39:24 pārsvaru.

Pēc lielā pārtraukuma aina laukumā būtiski nemainījās. Brīžam TTT spēlētājām izdevās pa veiksmīgai epizodei, tomēr pārāk individuālā darbība Rīgas komandas viesspēlētāju izpildījumā pārāk bieži palika bez pozitīva rezultāta.

Individuāli meistarīgākās Itālijas kluba basketbolistes demonstrēja krietni stabilāku un daudzveidīgāku spēli un trīs minūtes līdz trešās ceturtdaļas beigām starpība pirmo reizi sasniedza 20 punktu atzīmi – 35:55.

Pēdējā ceturtdaļā Taranto komandas pārsvars turējās aptuveni šajās robežās.

Līdzšinējo A grupas līdervienību savstarpējā spēlē Valensijas kluba Ros Casares basketbolistes savā laukumā pārliecinoši ar 87:68 pieveica Jekaterinburgas UGMK vienību. Ceturtdien trešās kārtas spēli aizvadīs Stambulas Galatasaray un Viļņas TEO komandas. Lietuvas čempiones ir TTT Rīga nākamās pretinieces Eirolīgas turnīrā.

(papildināta ar Ros Casares – UGMK spēles rezultātu un turnīra tabulu)