Rīgā +18 °C
Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

Pārkers nodrošina Francijas valstsvienības uzvaru pār Vāciju

Latvijas basketbola valstsvienības pretinieki Eiropas čempionāta otrajā kārtā Francijas basketbolisti B grupas pirmās kārtas spēlē pirmdien ar 70:65 (33:37) pārspēja Vācijas valstsvienību.Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija Vācijas basketbolisti, taču viņu lielākais pārsvars bija tikai pieci punkti.

Trešās ceturtdaļas vidū francūži, kuriem radās nopietnas problēmas apspēlēt vāciešu zonas aizsardzību, uz brīdi izvirzījās vadībā, taču atlikušajā laikā cīņa ritēja punkts punktā.Spēles izskaņā NBA zvaigzbes statusu apliecināja Tonijs Pārkers. Viņš guva pēdējos 11 punktus Francijas izlases labā – vispirms realizēja trīspunktnieku, tad iemeta pustālo metienu, tad trāpīja pustālo metienu un beigās realizēja četrus no sešiem soda metieniem.A grupas otrajā spēlē Horvātija ar 86:79 (42:37) uzvarēja Izraēlu.

Eiropas čempionāts basketbolā

1.kārta

B grupa
Francija – Vācija 70:65 (33:37).
Francija
: Pārkers 19, Turiafs 15 (14 atl.), Batums 12, Diavs 7, de Kolo 5, Traore 5, Pjetruss 3, Ženo 2, Dio 2
Vācija: Šulce 13, Grīns 12, Femmerlings 11, Hamans 9, Jagla 5, Šafarciks 5, Visockis 4, Hariss 4, Olbrehts 2

A grupa
Horvātija – Izraēla 86:79 (42:37).

Vujčičs 21, Ukičs 13, Kušs 13, Popovičs 13 – Elijahu 31, Mekels 16, Kozikaro 12

Jansonei 14. vieta Eiropas junioru kausa posmā

Jaunā triatloniste Beāte Jansone svētdien izcīnīja 14. vietu Eiropas junioru kausa posmā Serbijā. Kopumā šajā nedēļas nogalē starptautiska līmeņa sacensībās startēja septiņi Latvijas sportisti.