Rīgā +17 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Porziņģis gūst 19 punktus Celtics zaudējumā NBA spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 19 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas Celtics komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Celtics" viesos ar rezultātu 131:133 (34:33, 34:26, 33:44, 30:30) zaudēja Indiānas "Pacers" basketbolistiem.

Mača izskaņā neveiksmīgi nospēlēja Porziņģis, pēdējā sekundē pārkāpjot noteikumus pret Benediktu Maturinu, kurš realizēja divus no trim soda metieniem, ļaujot mājiniekiem revanšēties par zaudējumu pirms divām dienām.

Porziņģis kopumā laukumā pavadītajās 37 minūtēs un 34 sekundēs realizēja vienu no četriem tālmetieniem, piecus no deviņiem divpunktu metieniem un sešus no septiņiem soda metieniem. Viņa kontā arī piecas atlēkušās bumbas, septiņas rezultatīvas piespēles, kas ir atkārtots viņa karjeras rekords, trīs bloķēti metieni un divas personīgās piezīmes.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 40 punktiem bija Džeilens Brauns, sasniedzot savu sezonas rekordu, bet 21 punktu pievienoja Džrū Holidejs.

"Pacers" komandā vairāk par desmit punktiem guva septiņi spēlētāji, bet rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Maturins. Tikmēr vien no komandas līderiem Tairīss Halibērtons iedzīvojās paceles cīpslas savainojumā un nospēlēja tikai 13 minūtes, kurās guva septiņus punktus.

"Celtics" ar 28 uzvarām 36 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un visā līgā. Nākamo maču bostonieši aizvadīs trešdien, kad savā laukumā uzņems Rietumu konferences līderi (bilance 25-10) Minesotas "Timberwolves".