Rīgā -1 °C
Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Teicami iepriekšējo maču aizvadījušais Kurucs netiek laukumā cīņā pret Thunder

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs trešdien netika laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Bruklinas Nets komanda pēdējās sekundēs savā laukumā ar rezultātu 112:114 (26:24, 36:22, 31:29, 19:39) piekāpās Oklahomasitijas Thunder.

Vēl iepriekšējā spēlē pirmdien Kurucs guva 12 punktus zaudējumā pret Klīvlendas Cavaliers, par savu sniegumu izpelnoties Nets galvenā trenera Kenija Atkinsona un komandas biedru uzslavas, tomēr jau nākamajā cīņā nemaz netika izmantots.

Pirms tam atzīstami sezonu iesākusī Nets komanda šobrīd piedzīvojusi jau astoņus zaudējumus pēc kārtas.

Trešdienas mačā Nets sastāvā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Alens Krebs, kamēr 19 punktus pievienoja Džo Heriss.

Savukārt Thunder rindās lielisku spēli aizvadīja Pols Džordžs, kuram 47 punkti un 15 atlēkušās bumbas, turklāt noslēgumā tieši viņš realizēja uzvaru nesošo tālmetienu. Tikmēr Rasels Vestbruks pievienoja kārtējo triple-double - 21 punkts, 17 rezultatīvas piespēles un 15 atlēkušās bumbas.

Pirmo puslaiku Nets noslēdza ar 16 punktu vadību (62:46), turklāt vēl trešajā ceturtdaļā mājinieku pārsvars pārsniedza 20 punktus, tā robežās tam esot arī noslēdzošā ceturkšņa ievadā.

Noslēgumā Thunder gan atspēlējās, bet uzvaru trīs sekundes pirms pamatlaika beigām ar tālmetienu nodrošināja tieši Džordžs.

Nets ar astoņām uzvarām 26 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ir 12.vietā, kamēr Thunder ar 16 panākumiem 23 mačos ir otrā Rietumos.

Nākamo cīņu Nets aizvadīs piektdien, kad uzņems NBA līderi Toronto Raptors.