Rīgā +18 °C
Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

TTT Rīga basketbolistēm otrais zaudējums Eirolīgas turnīrā

Latvijas čempiones TTT Rīga kluba basketbolistes FIBA Eirolīgas A grupas turnīra otrās kārtas spēlē trešdien savā laukumā ar 49:72 (32:38) piekāpās Itālijas komandai Taranto Cras Basket, piedzīvojot otro zaudējumu sezonā.

Nerips cer uz TTT Rīga uzbrukuma uzlabošanos un komandas lielāku ticību sev

Trim Latvijas basketbolistēm divas uzvaras Eirolīgas spēlēs

Starta drudzis darīja savu, un pirmajā ceturtdaļā abas komandas daudz grēkoja ar neprecīziem metieniem, tajā skaitā no groza apakšas. Mazliet veiksmīgākas bija viešņas, kuras priekšpēdējā minūtē panāca 12:7 pārsvaru.

Arī otraja periodā aina nemainījās, jau nu vienīgi sāncenses kļuva nedaudz precīzākas metienos. 14.minūtē Itālijas čempiones, kuras pārāk bieži saimniekoja pie rīdzinieču groza, panāca 20:13.

TTT britu leģionāres Batleres trīs precīzie raidījumi pēc kārtas un pāris Zelusas soda metieni mājiniecēm palīdzēja šo atrāvienu likvidēt (20:20) un pēc tam arī izvirzīties vadībā (24:22). Izskaņā mazliet veiksmīgākas tomēr bija Itālijas kluba spēlētājas.

Pēc līdzīga scenārija aizritēja arī trešā ceturtdaļa. Lēnām rīdzinieces starpību deldēja un arī panāca plus divi (44:42). Toties turpinājums mājiniecēm sanāca katastrofāls.

Uz nākamajiem Taranto komandas 30 punktiem mājinieces spēja atbildēt tikai ar diviem (!), un līdz tam līdzīgā cīņā aizritējusi spēle beidzās ar pamatīgu sagrāvi.

Kā zināms, pirmajā kārtā rīdzinieces viesos ar 60:66 piekāpās Ungārijas klubam Pecs-2010. Nākamā spēle viņām paredzēta 10.novembrī savā laukumā pret Košices Good Angels.

Pēc divu apļu turnīra četras labākās no A grupas sešām komandām kvalificēsies izslēgšanas turnīram.

FIBA dāmu Eirolīga, A grupa

TTT Rīga - Taranto Cras Basket 49:72 (9:12, 32:38, 44:48)
TTT Rīga
: Zelusa 18, Batlere 10, Holingsvorta 8 (11 atl.), Kārkliņa 8, Staugaitiene 4, Eibele 2, Krūmberga 1

Good Angels - Mondeville 76:57
Wisla Can-Pack - Pecs-2010 70:68

Pēc divām kārtām
: Cras Basket 2-0, Good Angels 1-1, Mondeville 1-1, Wisla Can-Pack 1-1, Pecs-2010 1-1, TTT Rīga 0-2.