Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

TTT Rīga basketbolistes Eirolīgas pirmo apli beidz ar pirmo uzvaru

TTT Rīga basketbolistes FIBA dāmu Eirolīgas A grupas piektās kārtas spēlē savā laukumā ar 55:50 (30:33) uzvarēja Latvijas valstsvienības centra spēlētājas Aijas Brumermanes pārstāvēto Francijas klubu Mondeville, izcīnot pirmo panākumu turnīrā.

TTT Rīga treneris Nerips pateicīgs komandai par parādīto cīņassparu

Pirmos punktus spēlē guva tieši Brumermane, kura kopā ar partnerēm jau pirmo triju minūšu laikā iekrāja 12:2 pārsvaru. Pirmā puslaika vidū uzlabojās mājinieču aizsardzība un beidzot sāka mosties arī uzbrukums. Ar veiksmīgu spēli cīņā pie groziem un ļoti aktīvo Zelusu priekšgalā līdz 13.minūtei gandrīz visu deficītu izdevās likvidēt (18:19), bet mazliet vēlāk arī uz brīdi izvirzīties vadībā (30:29).

Otrā puslaika sākumā pēc Zelusas sešiem punktiem pēc kārtas rīdzinieces sasniedza 38:33 pārsvaru. Tomēr lūzumu spēlē tas neradīja, un laukumā turpinājās gluži līdzīga un mazrezultatīva cīņa, kurā dominēja spēle aizsardzībā un daudz abpusēji neprecīzu metienu.

Minūti līdz pamatlaika beigām TTT lietuviešu leģionāre Staugaitiene realizēja trīspunktu metienu, panākot 52:48, kas izrādījās izšķirošais brīdis mačā.

Brumermane viešņu sastāvā guva 14 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Situācija A grupas turnīrā: Taranto Cras Basket 3 uzvaras (4 spēlēs), Good Angels 3 (4), Mondeville 3 (5), Wisla Can-Pack 2 (4), Pecs-2010 1 (4), TTT Rīga 1 (5).