Trešdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita

TTT Rīga piedzīvo otro zaudējumu Eirolīgā

Latvijas vicečempiones TTT Rīga trešdien spraigā cīņā savā laukumā ar 60:66 zaudēja Stambulas Galatasaray basketbolistēm. Šis rīdziniecēm bija otrais zaudējums FIBA Eirolīgas turnīra divās spēlēs.

Līdzīgajā cīņā rīdzinieces ieguva vadību neilgi pirms pirmā puslaika beigām un otrajā puslaikā iekrāja pat astoņu punktu pārsvaru (46:38), tomēr to nespēja nosargāt. Pēdējā perioda vidū Stambulas basketbolistes ne tikai panāca izlīdzinājumu, bet izvirzījās vadībā. Pēdējās minūtēs Galatasaray nospēlēja veiksmīgāk un izcīnīja uzvaru.

TTT Rīga rindās rezultatīvākā spēlētāja ar gūtajiem 25 punktiem bija Lindra Vīvere.

Kā zināms, turnīra pirmajā spēlē rīdzinieces viesos ar 38:118 kapitulēja Spānijas čempionvienībai Ros Casares.

Nākamo spēli rīdzinieces aizvadīs 11.novembrī, kad savā laukumā uzņems Cras Basket Taranto vienību.