Piektdiena, 10. maijs
Maija, Paija

TTT Rīga piekāpjas Košicē un praktiski zaudē izredzes iekļūt Eirolīgas otrajā posmā

TTT Rīga kluba basketbolistes FIBA Eirolīgas turnīra šāgada pēdējā spēlē Slovākijā ar 48:70 (29:33) zaudēja Košices komandai Good Angels. Pēc astoņām kārtām rīdzinieču kontā ir tikai viena uzvara un praktiski zaudētas arī teorētiskas izredzes iekļūt otrajā posmā.Kārtējo reizi rīdziniecēm cīņas sākumā radās pamatīgas problēmas uzbrukumā – pirmajās trīsarpus minūtēs tikai viens precīzs raidījums, un jau 2:10.

Tiesa, turpinājumā viešņas – sevišķi Batlere – atguva precizitāti, un mājiniecēm pārsvaru līdz pirmās ceturtdaļas beigām būtiski palielināt neizdevās.Kad otrās ceturtdaļas vidū TTT leģionārēm uzbrukumā ar precīzu tālmetienu piebalsoja Anda Eibele, starpība saruka līdz 20:25, bet, pārtraukumā ejot, vairs tikai mīnus četri.Tomēr otrais puslaiks rīdzinieču izpildījumā atsākās ar kļūdām un neprecīziem metieniem. Trešajā ceturtdaļā “eņģeļi” guva 22 punktus, rīdzinieces – tikai trīs, un jau pirms pēdējās ceturtdaļas spēlē viss bija skaidrs.TTT Rīga komanda pirmā posma priekšpēdējo spēli aizvadīs 13.janvārī savā laukumā pret Wisla Can-Pack.

FIBA dāmu Eirolīga, A grupa

Košices Good Angels – TTT Rīga 70:48 (22:11, 33:29, 55:32)
TTT Rīga
: Eibele 6, Zelusa 11, Holingsvorta 8, Nīmane 3 Kārkliņa 6, Staugaitiene 3, Krūmberga 3,  Batlere 8

Šilovs: Nevarēju pievilt komandas biedrus

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs, aizvadot ceturto spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā, centies parādīt savu labāko sniegumu, lai nepieviltu komandas biedrus, sarunā ar Zie...