Rīgā +20 °C
Sestdiena, 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta

Turcijas basketbolisti sabradā Latvijas juniori izlasi

Latvijas junioru izlases basketbolisti cietuši sakāvi Eiropas U-18 čempionāta apakšgrupu turnīra otrajā spēlē ar Turcijas izlasi, informē sacensību rīkotāji.Turki spēli sāka ar izrāvienu 12:0, bet mūsu jaunie basketbolisti pirmos punktus guva viena ceturtās minūtes beigās. Lai gan izdevās pietuvoties līdz četru punktu atstatumam (8:12), Turcijas komanda veica vēl vienu izrāvienu, panākot 22:10.

Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 24:12 Turcijas labā. Otrajā ceturtdaļā pretinieki turpināja iesākto, panākot pat 26 punktu pārsvaru (44:18), bet puslaiku noslēdza ar plus 23 (44:21). Trešās ceturtdaļas beigās pretinieku pārsvars pārsniedza 30 punktus (66:30), bet ceturtajā - jau 40 (80:40). Cīņas beigās Latvijas komandai izdevās pietuvoties līdz mīnus 35 - 50:85.Priekšsacīkšu pēdējā spēlē Latvijas juniori spēlēs ar Grieķijas komandu, kura šodien ar 65:55 pārspēja mūsu pirmos pretiniekus bulgārus.