Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Vājā līderu precizitāte neliedz Mavericks uzveikt spēcīgo Denveru

Par spīti komandas līderu Kristapa Porziņģa un Lukas Dončiča vājajai precizitātei metienos no spēles, Dalasas Mavericks vienība otrdien izbraukumā spēja uzveikt spēcīgo Denveras Nuggets komandu - 109:106, sagādājot tai pirmo zaudējumu jaunās sezonas četros mačos.

Lielāko spēles daļu vadībā atradās laukuma saimnieki, ļaujot dalasiešiem tikt priekšā uz brīdi pirmā puslaika beigās. Tiesa, vairāk par 11 punktu pārsvaru Nuggets iekrāt nespēja, turklāt izšķirošajā ceturtdaļā spēku vairāk bija viesiem - Mavericks spēja pārņemt vadību un noturēt to līdz pat finālsirēnai. Pēdējā minūtē Dončičs ar sarežģītu caurgājienu panāca 109:106, pēcāk nerealizēja nevienu no piešķirtajiem diviem soda metieniem, tomēr Mavericks trauslo pārsvaru nosargāja.

Porziņģis 33 minūšu laikā realizēja vien četrus no 14 metieniem no spēles (3p 1/8, 2p 3/6), kā arī vienīgo soda metienu, iekrājot 10 punktus. Viņa rēķinā arī 14 atlēkušās bumbas un divi bloķēti metieni, kā arī trīs rezultatīvas piespēles. Tikmēr Dončičs pievienoja 12 punktus, realizējot trīs no 12 metieniem.

Dalasas rindās vēl septiņi basketbolisti pievienoja 10-14 punktus, nodemonstrējot izcilu komandas spēli.

Denveras rindās 23 punktus guva Pols Milsaps, 19 un 11 atlēkušās Vilam Bārtonam, bet ar triple-double izcēlās serbs Nikola Jokičs - 10 punkti, 10 atlēkušās un 10 piespēles.

Dalasas komanda sezonu sākusi ar trim uzvarām četrās spēlēs (tostarp divas uzvaras viesos) un 4. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.