Rīgā +23 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Valtera Unicaja piedzīvo trešo neveiksmi Eirolīgas TOP 16

Trešo zaudējumu trīs Eirolīgas TOP 16 spēlēs ceturtdien piedzīvoja Kristapa Valtera pārstāvētā spāņu vienība Malagas Unicaja, kas savā laukumā ar 68:91 atzina Sjēnas Montepaschi pārākumu.

Itālijas čempioni ieradās Malagā, lai TOP 16 kārtā uzvarētu jau trešo spāņu klubu (vēl  F grupā arī Real un Gescrap BB). Pēc pirmā puslaika Sjēnas basketbolisti bija ieguvuši 10 punktu pārsvaru (50:40) un tādā pat garā turpināja arī otrajā, uzvarot laukuma saimniekus katrā no ceturtdaļām. Gala rezultāts 68:91, Kristapam nepilnās 13 minūtēs viena atlēkusī bumba, viena piespēle un trīs kļūdas. Viesiem Deivida Mosa kontā 20 punkti, bet 18 Unicaja grozā salādēja lietuvietis Kšištofs Lavrinovičs.

Eirolīgas turnīru bez zaudējumiem turpina Maskavas CSKA basketbolisti, kuri šovakar savā laukumā ar 85:70 pārspēja Stambulas GS Medical Park. Krievu superklubā pieci spēlētāji guva 10 un vairāk punktus, visvairāk – 20 iemeta centrs Nenads Krstičs, viņam arī deviņas bumbas zem groziem. CSKA ar bilanci 3-0 ir pārliecinoši E grupas līderi, jo visu trīs pārējo klubu rēķinā ir pa vienam panākumam un divām neveiksmēm.

Citā spēlē Stambulas Fenerbahce Ulker 1.ceturtdaļā nonāca pamatīgos mīnusos (9:24) pret pašreizējiem Eirolīgas čempioniem Atēnu Panathinaikos un zaudēja visā mačā ar 56:77. Turku klubā 12 punktus iemeta Kērtiss Džarels, bet uzvarētājiem Kosta Kaimakoglu guva 19.