Rīgā +22 °C
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Ventspilnieki pārspēj Liepājas Lauvas BBL spēlē

Vienīgajā Baltijas basketbola līgas (BBL) spēlē sestdien Liepājā vietējais basketbola klubs Liepājas Lauvas ar 80:86 piekāpās BK Ventspils basketbolistiem.

Mājiniekiem izdevās 1.ceturtdaļu noslēgt savā labā ar minimālu pārsvaru (21:20), bet puslaiku savā labā tomēr noslēdza viesi no Ventspils, kuri pārliecinoši saimniekoja laukumā otrajās desmit minūtēs – 38:50. Liepājnieki nepadevās un 3.ceturtdaļu uzvarēja ar +13 (26:13), tādējādi atkal iegūstot vadību, bet ne uz ilgu laiku. Mača noslēgumā veiksmīgāk darbojās Gundara Vētras padoties un svinēja laimīgu uzvaru Kurzemes derbijā ar 86:80.

Artūrs Bērziņš uzvarētāju rindās izcēlās ar 19 punktiem, astoņām bumbām zem groziem un trim rezultatīvām piespēlēm, bet lauvu rindās 18 acis un astoņas piespēles iekrāja Džošua Mejo.

Ar astoņām uzvarām 14 spēlēs BK Ventspils saglabā 3.vietu BBL regulārās sezonas kopvērtējumā, savukārt liepājnieki 11 klubu konkurencē ir pirmspēdējie (2-12). Pēdējo uzvaru BBL čempionātā Liepāja izcīnīja 25.novembrī, kad ar 78:71 pārspēja šobrīd pēdējā vietā esošo KK Baltai.