Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Ventspils izbraukumā atspēlējas pret Rudupis, svin 10.uzvaru BBL

BK Ventspils otrdien izbraukuma spēlē izdevās revanšēties Prienas Rudupis par zaudējumu savā laukumā, lai gan pēc 1.ceturtdaļas kurzemnieki nonāca zaudētājos ar 16 punktu deficītu. Spēles gala rezultāts 79:69 BK Ventspils labā un ventiņi savu BBL bilanci uzlaboja līdz 10 uzvarām 16 spēlēs.

Gluži kā noslēdza iepriekšējo maču ar Rudupis (5:30 pēdējā ceturtdaļā), arī šodien spēle sākās visai neveiksmīgi – 12:28. Turpinājumā ventspilnieki jau pietuvojās līdz -10 puslaikā (32:42). BK Ventspils turpināja iesākto, otrajā puslaikā pacietīgi atspēlējot sākumā zaudēto. Pēdējās ceturtdaļas sākumā beidzot izdevās izrauties vadībā un beigās uzvarēt ar 79:69. Otrajā puslaikā komanda triumfēja ar 47:27!

Džamara Janga rēķinā 21 punkts, Stīvens Grejs uzvaru kaldināja ar 16 acīm. Tagad ventspilnieku kontā ir 10 uzvaras 16 spēlēs un 3.vieta tabulā. Nākošo maču BBL ietvaros Ventspils klubs aizvadīs tikai 10.martā, kad tiksies ar Ķēdaiņu klubu.