Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Iepriekšējās sezonas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempione Goldensteitas Warriors savā laukumā ar rezultātu 120:117 (27:34, 26:33, 34:30, 33:20) pārspēja Vašingtonas Wizards, bet par mača centrālajam personām kļuva Dreimonds Grīns un Bredlijs Bīls, kuri saplūcās un tika izraidīti no zāles.

Abi karstgalvji pirmā puslaika izskaņā pēc spēles epizodes sāka cīkstēties un nogāzās zemē. Lai gan dūres šajā konfliktā netika izmantotas, tiesneši Grīnu un Bīlu izraidīja no zāles.

Pirmo puslaiku Warriors zaudēja ar 53:67, bet spēles trešajā ceturtdaļā nonāca iedzinējos pat ar 18 punktiem. Tiesa, ceturtajā ceturtdaļā mājiniekiem izdevās noķert pretiniekus un pēc 9:0 izrāviena panākt 116:109. 18 sekundes pirms pamatlaika beigām Wizards aizsargs Džodijs Mīks ar tālmetienu pietuvināja komandu līdz mīnus vienam punktam (117:118), taču Warriors nosargāja vadību un svinēja uzvaru.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 31 punktu un 11 atlēkušajām bumbām bija Kevins Durants, bet pretiniekiem 29 punkti un desmit bumbas zem groziem Oto Porteram junioram.

Citā spēlē ar 33 punktiem un 19 atlēkušajām bumbām izcēlās 2015.gada drafta pirmais numurs Karls Entonijs Taunss, kaldinādams

Minesotas Timberwolves uzvaru 119:116 (26:33, 33:26, 31:30, 29:27) savā laukumā pār Oklahomasitijas Thunder.

Pretiniekiem 27 punktus iemeta iepriekšējās sezonas vērtīgākais spēlētājs Rasels Vestbruks, bet pa 23 punktiem guva Pols Džordžs un Karmelo Entonijs.

Vēl piektdien izcēlās Džeimss Hārdens, kurš nopelnīja triple-double un palīdzēja Hjūstonas Rockets viesos ar 109:93 (27:30, 29:16, 22:28, 31:19) uzvarēt Šarlotes Hornets.

Rockets spilgtākā zvaigzne Hārdens šajā spēlē iemeta 27 punktus, izcīnīja 11 bumbas zem groziem un veica desmit rezultatīvas piespēles. Vēl Rockets komandā 26 punktus iemeta Ēriks Gordons, bet pretiniekiem tikpat punkti Kembas Volkera kontā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa teicamais sniegums un 30 gūtie punkti piektdien palīdzēja Ņujorkas Knicks mājās ar rezultātu 107:86 (23:28, 24:14, 36:24, 24:20) sagraut Bruklinas Nets basketbolistus un tikt pie pirmās uzvaras četros šosezon aizvadītos mačos.

Tikmēr Dāvis Bertāns guva sešus punktus, kas viņam bija pirmie šajā sezonā, bet Sanantonio Spurs komanda viesos ar 87:114 (18:32, 16:29, 30:34, 23:19) kapitulēja sezonu labi sākušajai Orlando Magic komandai, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

Rietumu konferencē līdere ar četrām uzvarām četrās spēlēs ir Losandželosas Clippers, kas ir vienīgā komanda, kas šosezon NBA nav izjutusi zaudējuma rūgtumu. Piecas uzvaras sešās spēlēs ir Rockets kontā, bet pa četriem panākumiem piecās cīņās guvušas Spurs un Memfisas Grizzlies vienības.

Austrumos līdere ar četrām uzvarām piecās spēlēs ir Magic, bet Knicks ar vienu panākumu četros mačos ir 12.pozīcijā 16 komandu vidū.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...