Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs pirmdien guva piecus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, neglābdams Bruklinas Nets komandu no zaudējuma.

Nets savā laukumā ar rezultātu 94:113 (17:23, 25:28, 22:36, 30:26) piekāpās Austrumu konferences līderei Milvoki Bucks, ciešot trešo zaudējumu pēc kārtas un ceturto pēdējās piecās spēlēs.

Kurucs šajā duelī laukumā pavadīja 26 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no četriem divpunktu metieniem un vienu no sešiem tālmetieniem.

Viņš arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, veica četras rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, divas reizes kļūdījās un piecas reizes pārkāpa noteikumus. Nets ar Kurucu laukumā ielaida par 22 punktiem vairāk nekā iemeta, kas bija sliktākais rādītājs komandā.

Kopumā pieticīgajā Nets sniegumā ar 18 punktiem izcēlās D'Endželo Rasels.

Savukārt Bucks komandu līdz uzvarai aizveda Grieķijas basketbolists Jannis Adetokunbo, kurš guva 30 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas un veica deviņas rezultatīvas piespēles.

Nets vadībā bija tikai spēles pirmajās minūtēs, pēc tam ātri nonākot iedzinējos un visu spēli atrodoties aiz Bucks muguras.

Bruklinas vienība ar 28 uzvarām 55 spēlēs Austrumu konferencē ieņem sesto vietu, bet Bucks ar 39 panākumiem 52 cīņās šajā konferencē ir līdere.

Nākamo spēli Nets basketbolisti aizvadīs trešdien, kad viesosies pie vienas no Rietumu konferences vadošajām komandām Denveras Nuggets.