Zemgales basketbolistiem piektais zaudējums BBL Izaicinājuma kausa izcīņā

Basketbola klubs Zemgale Baltijas līgas Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma astotās kārtas spēlē piektdien savā laukumā ar 70:76 (33:43) piekāpās turnīra līderiem KK Kaunas basketbolistiem. Ar trim uzvarām astoņās spēlēs jelgavnieki turnīra tabulā ieņem piekto vietu.Pirmajā ceturtdaļā jelgavnieki trīs minūtes pēc kārtas nespēja gūt ne punkta, ļaujot pretiniekiem panākt 22:9.

Otrajā cetrutdaļā Kauņas komanda saglabāja 12 – 14 punktu pārsvaru, lielāko starpību sasniedzot 15.minūtē (36:18). Otrā puslaika sākumā BK Zemgale basketbolistiem izdevās sekmīgs 10:0 spurts, un KK Kaunas pārsvars saruka līdz diviem punktiem (47:49), taču līdz trešās ceturtdaļas beigām viesi atjaunoja desmit punktu handikapu. Atlikušajā laikā jelgavniekiem izdevās pietuvoties līdz pieciem punktiem, taču pārņemt vadību ne.Situācija Izaicinājuma kausa izcīņas turnīrā: KK Kaunas 6-2, Utenas Juventus 5-3, Paņevēžu Techasas 5-3, Klaipēdas Neptūnas 4-4, BK Zemgale 3-5, Alītas Alytus 1-7.