Otrdiena, 30. aprīlis
Liāna, Lilija

Ātrslidotājam Silovam otrā vieta Pasaules kausa posma 1500 metru distancē

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien izcīnīja otro vietu Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā, astotā, posma 1500 metru distancē.

Silovs, kurš vēl iepriekšējā posmā šajā distancē startēja vien B grupā pie potenciāli vājākajiem sportistiem, šoreiz distanci veica minūtē un 46,98 sekundēs.

Latvieti vien par 0,10 sekundēm apsteidza polis Zbigņevs Brodka.

Par sasniegto rezultātu Silovs tika pie 80 punktiem Pasaules kausa ieskaitē, kas kopvērtējumā šajā distancē ar 125 punktiem ļāva pakāpties uz 11.vietu.

Līdz ar to Silovs izcīnījis otro medaļu Pasaules kausa posmos ātrslidošanā savā karjerā.

Pie pirmās godalgas Silovs tika iepriekšējā posmā, kad finišēja otrais sacensībās ar masu startu.

Kā ziņots, iepriekš šajā posmā Silovs uzvarēja B grupas 1000 metru sacensībās un nākotnē arī varēs startēt starp spēcīgākajiem sportistiem.

Silovs karjeru uzsāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras Olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās. Savukārt pērn viņš pilnībā pievērsās ātrslidošanai, gatavojoties 2014.gada Soču olimpiskajām spēlēm.

Šilovs: Uztraukuma pirms papildlaika nebija

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs, kurš svētdien debitēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā un tika pie dramatiskas uzvaras papildlaikā, pēc mača norādīja, ka pārlieku satrauci...