Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Džudiste Puķīte ieņem 2.vietu EJU Kontinentālā kausa posmā

Latvijas džudiste Evija Puķīte svētdien Somijā iekļuva Eiropas Džudo savienības (EJU) Kontinentālā kausa posma finālā, kur piedzīvoja zaudējumu un sacensības noslēdza 2. vietā.

Startējot svara kategorijā līdz 70 kilogramiem, Puķīte izšķirošajā cīņā par uzvaru turnīrā atzina beļģietes Dženiferas Arkvas pārākumu, liecina rīkotāju informācija. Pirmajā cīņā Puķīte pieveica francūzieti Lusī Pero, otrajā kārtā pārspēja arī Somijas džudisti Elīnu Paulmani, bet vietu finālā nodrošināja ar uzvaru pār dānieti Tīni Mellerskovu.

Vīriešiem uz 3. vietu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem pretendēja Dmitrijs Kozlovs, taču gandarījuma turnīra izšķirošajā cīņā viņš zaudēja francūzim Remī Vinjolo un dalīja 5. vietu.

Jau ziņots, ka 2. vietu svara kategorijā virs 100 kilogramiem izcīnīja Vladimirs Osnačs. Savukārt Viktors Reško guva 3. vietu svara kategorijā līdz 100 kilogramiem.

Pārējiem Latvijas džudistiem Vantā neizdevās tikt līdz cīņām par godalgām.