Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Eiropas čempions Sirmais Alfā atklāj Latvijas olimpiešiem veltīto Spēka vārdu sienu

Gada spilgtāko notikumu sportā – trīsdesmit pirmās Vasaras Olimpiskās spēles – gaidot, tirdzniecības parkā Alfa otrdien atklāta Spēka vārdu siena Latvijas Olimpiskajai komandai.

"Pirmo reizi sportisti no mūsdienu Latvijas teritorijas Vasaras Olimpiskajās spēlēs piedalījās pirms 104 gadiem, šodien mums ir iespēja būt vēstures lieciniekiem un atbalstīt izcilus sportistus jau 23. reizi. Es ticu, ka sportisti sajūt arī ikviena Latvijas iedzīvotāja atbalstu, tādēļ aicinu dalīties uzmundrinošos vārdos viņiem, rakstot tos uz Spēka vārdu sienas, lai tie olimpiešiem dod iedvesmu, veiksmi, spēku un neatlaidību. Uzvara Olimpiskajās spēlēs ir visaugstākais sasniegums gan sportistiem, gan valstij, gan tautai kopumā, tāpēc dosim spēku un kopīgi līksmosim par mūsu komandas panākumiem”, aicina tirdzniecības parka Alfa vadītāja Liene Apine.

Atklāšanas pasākumā tirdzniecības parks Alfa Latvijas Olimpiskajai komandai pasniedza spēka jostu ar ieaustu Latvijas Olimpiskās komandas identitātes elementu — pinumu, apliecinot ticību sportistu spēkiem un novēlot skaistas uzvaras.

"Starts Olimpiskajās spēlēs ir katra sportista kvēlākais sapnis, ceļš līdz tām ir bijis ļoti smags, un cilvēku atbalsts olimpiešiem ir ļoti nepieciešams. Spēka vārdu siena ir ļoti labs veids, kā līdzjutējiem un līdzcilvēkiem nodot savus laba vēlējumus Latvijas olimpiešiem un sniegt atbalstu," norāda Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.

Ikviens tirdzniecības parka Alfa apmeklētājs savu spēcinošo vēlējumu un ierakstu vēsturē uz Spēka vārda sienas varēs atstāt līdz 24. jūlijam. Vēlāk tā tiks nodota Latvijas Olimpiskajai komitejai. 


Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nobrieduši darbīgai vasarai(1)

Laikus gatavošanos vasaras beigās paredzētajam Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram sākusi Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība, kas igauņu speciālista Avo Kēla vadībā šonedēļ atklāja ...

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi