Dobeles Tenax handbolisti sestdien savā laukumā arī otrreiz pārspēja pretiniekus no Luksemburgas un iekļuva Eiropas Handbola federācijas (EHF) rīkotā Izaicinājuma kausa trešajā kārtā.

"Tenax" ar 28:24 (14:9) pārspēja "Dudelange" komandu arī atbildes spēlē, divu maču summā svinot iekļūšanu trešajā kārtā ar 55:48.

Pa pieciem vārtiem mājinieku labā guva Oskars Arājs un Andis Ērmanis, pa četriem - Egils Politers un Ņikita Pančenko, pa trim - Māris Veršakovs, Aivis Jurdžs un Emīls Kurzemnieks, bet vieni vārti Nila Aivja Miķelsona kontā. Pretinieku rindās divus vārtus guva Toms Lielais, bet rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija horvāts Josips Iličs, seši vārti Mario Anikam.

Pēc francūža Anika vārtiem viesi izvirzījās vadībā ar 1:0, taču mājinieki atbildēja ar četriem precīziem metieniem, no kuriem divi bija Politera kontā. Kurzemnieks panāca sešu vārtu pārsvaru - 12:6, bet puslaiks beidzās ar 14:9 dobelnieku labā.

Otrajā puslaikā ilgu laiku mājinieki bija vadībā ar četru - sešu vārtu pārsvaru, taču, mājiniekiem nedaudz atslābinoties, Didelanžas handbolisti pēc 15:21 guva piecus vārtus pēc kārtas, panākot 20:21. Vairāk izdarīt viņiem nebija lemts.

Trešās kārtas pirmās spēles notiks 16.-17.novembrī.

Astotdaļfinālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu maču summā.