Rīgā +26 °C
Svētdiena, 2. jūnijs
Lība, Emma

Eži/EK Sistēmas regbisti sestdien Upesciemā izcīnījuši uzvaru Latvijas kausa izcīņas finālā, ar 19:10 (12:0) pārspējot četru pēdējo gadu trofejas īpašniekus STATS/Ķekava komandu.Eži/EK Sistēma, startējot ar nosaukumu LMT/Eži, abu komandu savstarpējā spēlē pirms nedēļas svinēja uzvaru arī izšķirošajā Latvijas čempionāta cīņā.

Pēdējo reizi viena kluba komandai kļūt par valsts čempioni un iegūt Latvijas kausu bija izdevies 2006.gadā, kad to paveica regbija klubs Miesnieki.Jau pirmajā puslaikā Eži ieguva 12:0 pārsvaru pēc Reiņa Pepas un Ruslana Kotļeva piezemējumiem. Otrajā puslaikā pēc Kristapa Jakuša soda sitiena rezultāts kļuva 3:12, un iniciatīva pārgāja miesnieku pusē. Jānis Priede guva piezemējumu, Jakušs iesita realizāciju, un vairs tikai 10:12. Līdz fināla svipei ritēja sīva cīņa, taču sacensības beigās Valdis Stelmaks veica izšķirošo Ežu piezemējumu, un Kristaps Bērziņš iesita visai sarežģītu realizāciju, informēja regbija klubā Miesnieki.RK Miesnieki komanda STATS/Ķekava kopš neatkarības atjaunošanas Latvijas kausu bija izcīnījusi deviņas reizes, bet Eži par kausa ieguvējiem kļuva pirmo reizi.