Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

FOTO: Rīgas augstākajā parkā noslēdzas seriāla Izskrien Rīgu 5. sezona

Pagājušajā nedēļā pozitīvā, sportiskā un jautrā gaisotnē, pulcējot vairāk kā 500 dalībniekus, noslēdzās Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta atbalstītā skriešanas seriāla Izskrien Rīgu piektā sezona. 10 km distancē pārliecinošas uzvaras svinēja Konstantīns Biktimirovs un Jeļena Ābele, kamēr uz pusi īsākā distancē savu pārākumu apliecināja Latvijas rekordists 10 000 metru skrējienā Dmitrijs Serjogins. Jāatzīmē, ka sezonas kopvērtējumu 10 km konkurencē bija iespējams noteikt pēdējā sezonas skrējiena pēdējā aplī.

Jau piekto sezonu varam pārliecināties par to, ka rīdzinieki un pilsētas viesi ir aktīvi cilvēki un labprāt ceturtdienas vakarus, gada siltajā sezonā, pavada nododoties aktīvām izklaidēm. Skaitot astoņus sezonas posmus, varam teikt, ka uz starta stājušies vairāk kā 1500 bērni, savukārt, pieaugušo konkurencē un sezonas kopvērtējumā skriešanas pasākumu apmeklējuši vairāk kā 4500 dalībnieki. Šī iecienītā seriāla sezona sākās maija beigās Arkādijas parkā, tad jūnijā turpinājās Biķernieku mežā un Viesturdārzā, jūlijā tika iepazīts Maskavas dārzs un Mežparks, savukārt, augusta sākumā dalībnieki viesojās Māras dārzā, Lucavsalā un sezonu noslēdzu Rīgas augstākajā kalnā – Dzegužkalnā.

10 km distancē vīriem neapturams bija Alvis Danovskis, kurš pēc pagājušās sezonas debijas izcīnija kopvērtējuma 1. vietu. Alvis aiz sevis atstāja pagājušās sezonas uzvarētāju Daini Limanānu, savukārt 3. vietā – Uldis Katlaps.

Sievietēm 10 km konkurencē 1. vietu izcīnīja pagājušās sezonas 2. vietas ieguvēja – Rita Anopa. Kā otrā finišēja Gita Vilensone, savukārt 3. Vietā sezonu noslēdza – Ilze Jansone.

5 km vīriešiem pārākumu apliecināja Renārs Leiskins, dalot 1. vietu ar Jāni Mežieli. 2. vietā Dāvis Uļģis un Miks Jānis Caune. Savukārt, 3. vietā – Oskars Cimermanis un Nikijs Ziļevs.

Sieviešu konkurencē, 5 km distance pirmajā pozīcijā ierindojās pagājušās sezonas 10 km distances uzvarētāja Klinta Lauska un Laura Baloda, aiz sevis atstājot pagājušās sezonas 3. vietas ieguvēju Sintiju Šaiteri, un Katrīnu Erni, Ineta Jerofejeva un Karīnu Melnaci dalītā 3. vietā.

“Izskatās, ka Izskrien Rīgu nudien ir pozitīvi lipīgs un feins pasākums, jo dalībnieku skaits turpina palielināties un ceturtdienas vakara aktivitātes iepriecina aizvien vairāk rīdzinieku un pilsētas viesu,” norāda X events organizācijas pārstāvis un Izskrien Rīgu rīkotājs Jānis Vanags.

Kopā ar posma un arī kopvērtējuma apbalvošanu dalībnieki varēja baudīt organizatoru sarūpētos ļoti gardos kliņģerus un atskatīties uz aizvadīto sezonu, kurā uz visiem posmiem kopā bija pietiekušies vairāk kā četri ar pusi tūkstoši skrējēju visās grupās – bērnu, 5 km, 10 km un veselības grupā, no kuriem vairāk nekā tūkstotis bija unikālo dalībnieku. Līdz ar to ar pozitīvām emocijām Izskrien Rīgu piektā sezona ir noslēgusies. Uz tikšanos Izskrien Rīgu nākamgad!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Federers - atalgotākais sportists pasaulē

Šveices tenisists Rodžers Federers piektdien pirmoreiz vēsturē žurnāla Forbes aprēķinos kļuva par gada visaugstāk apmaksāto pasaules sportistu, saņemot 106,3 miljonu ASV dolāru (95,5 miljoni eiro)...

Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi