Sestdiena, 8. jūnijs
Mundra, Frīda, Frīdis

Itālijas futbolisti nespēj uzvarēt jau trešajā pārbaudes spēlē pēc kārtas

Pasaules kausa īpašnieki Itālijas valstsvienības futbolisti nespēj izcīnīt uzvaru jau trešajā spēlē pēc kārtas. Sestdienas pārbaudes mačā viņi viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Šveices valstsvienību.10.minūtē mājiniekus ar precīzu tālsitienu vadībā izvirzīja Gohans Inlers, bet piecas minūtes vēlāk Fabio Kvaljarella izlīdzināja rezultātu.

Itālijas izlases galvenais treneris laukumā sūtīja lielu daļu rezervistu, turklāt pussargu līnijā spēlēja Andrea Kosu, kurš nemaz nav izlases 23 spēlētāju sastāvā un tiks pieteikts Pasaules kausam vienīgi tad, ja savainojumus nepaspēs izārstēt Andrea Pirlo un Mauro Kamoranezi.Citās pārbaudes spēlēs ar PK finālturnīra dalībnieku piedalīšanos Serbija ar 4:3 (4:2) rezultatīvā cīņā uzvarēja Kamerūnu, bet Hondurasa piekāpās Rumānijai 0:3 (0:2).

Savainoto PK finālturnīra dalībnieku skaitu šajā spēlē papildināja viens no Hondurasas izlases līderiem, Tottenham Hotspur kluba pussargs Vilsons Palasioss. Viņš guvis kājas apakšstilba muskuļa traumu un nogādāts slimnīcā apskatei, taču pagaidām nav skaidri zināms, vai tā viņam liegs spēlēt Pasaules kausa izcīņā.