Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Kivlenieks izcīna 16.vietu PČ, labāko divdesmitniekā arī Rubenis

Latvijas kamaniņu sportists Inārs Kivlenieks sestdien Altenbergā (Vācija) izcīnīja 16.vietu Pasaules čempionātā, uzvarētājam Feliksam Loham divu braucienu summā zaudējot 1,63 sekundes. Mārtiņš Rubenis ierindojās 19.vietā, bet 29.pozīciju ieņēma Kristaps Mauriņš, kurš otrajam braucienam nekvalificējās.

Pirmajā braucienā Kivlenieks finišēja pēc 54,443 sekundēm un ieņēma 13.vietu. Mārtiņš Rubenis finišā sasniedza 19.laiku (54.713), bet trešais Latvijas pārstāvis Kristaps Mauriņš otrajam braucienam nekvalificējās. U-23 vērtējumā jaunajam sportistam 6.rezultāts Pasaules čempionātā.

Rubenis otrajā braucienā saglabāja savu 19.vietu (13.laiks braucienā), nākamo sportistu apsteidzot par nieka piecām sekundes tūkstošdaļām. Otrais mēģinājums īsti neizdevās Kivleniekam, kurš uzrādīja 17.rezultātu un divu braucienu summā atkāpās par trim vietām. Ināram šoreiz PČ 16.vieta.

Pārliecinoši triumfēja vācietis Fēlikss Lohs, bet otro vietu nedaudz negaidīti ieņēma krievs Albers Demčenko, kurš čempionam zaudēja 0,328 sekundes. Bronzu ieguva Armīns Cīglers no Itālijas, kurš pēc 1.brauciena atradās otrajā pozīcijā.

Pasaules čempionāts turpināsies rīt, kad medaļas sadalīs dāmas un notiks komandu sacensības.