Kocēnu Rubenes florbolistes 15.reizi kļūst par Latvijas čempionēm

Kocēnu Rubenes florbolistes sestdien Arēnā Rīga triumfēja Elvi florbola līgas sieviešu turnīra finālā, izcīnot komandas 15.čempiontitulu.

"Rubene" ar rezultātu 6:5 (1:1, 3:3, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja NND/RJTC.

Pirmās trešdaļas vidusdaļā "Rubeni" vadībā izvirzīja Marta Lība Zameva, bet 19.minūtē neizšķirtu panāca Marta Reke.

Tikmēr otrajā periodā NND/RJTC labā pēc spēlētām 26 sekundēm vārtus guva Elīna Dīce un vēl pēc nepilnām piecām minūtēm divu vārtu pārsvaru panāca Anna Mūrniece. Minūti pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem "Rubenei" deficītu līdz vienam precīzam metienam samazināja Marta Drille, taču trešdaļas vidusdaļā NND/RJTC atkal tika pie divu vārtu pārsvara, šoreiz precīzai esot Martai Rekei.

Mazāk nekā četru minūšu laikā otrās trešdaļas izskaņā "Rubene", pateicoties Lības Daijas Mikovas un Paulas Egles vārtiem, atspēlējās un panāca neizšķirtu.

Noslēdzošajā periodā 48.minūtē vairākumā vārtus guva Dīce un panāca 5:4 NND/RJTC labā, taču pēc nedaudz vairāk kā trīs minūtēm rezultātu izlīdzināja Emīlija Salaciete.

Pagarinājumā pēc spēlētām nepilnām trīs minūtēm uzvaru nesošos vārtus Kocēnu komandas labā guva Evelīna Caune.

"Rubenes" florbolistes pusfināla sērijā ar 3-0 pārspēja Cēsu "Lekrings" komandu, un tāpat 3-0 sērijā panāca Rīgas NND/RJTC florbolistes, kuras pārspēja "Ķekavu".

Iepriekšējā sezonā Kocēnu "Rubene" finālsērijā ar 3-0 pārspēja "Ķekavas Bulldogs"/NND, 14.reizi izcīnot čempioņu kausu.