Krištopānam seši vārti un simtprocentīga realizācija PSG uzvarā EHF Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē

Latvijas handbolists Dainis Krištopāns trešdien Ķīlē guva sešus vārtus un palīdzēja Parīzes Saint-Germain (PSG) svinēt uzvaru pirmajā Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas ceturtdaļfināla mačā.

Parīzieši izbraukumā ar 31:27 (13:12) apspēlēja Ķīles THW.

Krištopāns guva sešus vārtus sešos metienos, kā arī 56.minūtē nopelnīja trešo divu minūšu noraidījumu mačā un saņēma sarkano kartīti, atstājot laukumu.

Uzvarētājiem Krištopāns rezultatīvākā spēlētāja godu dalīja ar Eloimu Prandī (6/9) un Ferranu Solē (6/8), bet piecus vārtus pievienoja Kamils Sipžaks.

Mājinieku komandā deviņus vārus 15 metienos guva Sanders Sagosens, bet Haralls Reinkinds bija precīzs piecos no deviņiem metieniem.

Pirmais puslaiks pagāja līdzīgā cīņā, bet otrajā parīzieši ieguva divu - triju vārtu pārsvaru.

Atbildes spēle notiks pēc nedēļas Parīzē, un pusfinālā iekļūs uzvarētāja divu maču summā.

Jau ziņots, ka A grupā parīzieši ar 24 punktiem 14 mačos ieņēma pirmo vietu un uzreiz nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā.

Ceturtdaļfinālā Ķīles klubs divu spēļu summā ar 72:60 pieveica Bukarestes "Dinamo".

Čempionu līgā 16 komandas bija sadalītas divās grupās, komandām aizvadot divu apļu turnīru. Grupu pirmo divu vietu ieguvējas kvalificējās ceturtdaļfinālam, bet trešās līdz sestās vietas ieguvējas spēkojās astotdaļfinālā.

Krištopāns ar PSG iepriekšējā sezonā Čempionu līgā tika līdz ceturtdaļfinālam, bet par uzvarētāju kļuva "Barcelona", kas pēcspēles metienos pieveica Polijas klubu Kelces "Vive".