Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Latvijas labākā sportiste jauno sezonu sāk ar bronzu

Pēdējo divu gadu Latvijas labākā sportiste cīkstone Anastasija Grigorjeva nedēļas nogalē izcīnīja trešo vietu Krievijā notikušajā _Golden Grand Prix _sacensību seriāla pirmajā posmā.

Sacensības svara kategorijā līdz 63 kilogramiem Grigorjeva sāka ar divām uzvarām, taču turnīra pusfinālā piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu pret 2010.gada pasaules čempioni Batsetsegu Soronzonboldu no Mongolijas.

Savukārt Latvijas sportiste cīņā par bronzu pārspēja Krievijas sportisti Jūliju Pronceviču, tādējādi stājoties uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.

Pirms diviem gadiem Grigorjeva kļuva par šo sacensību uzvarētāju. Grigorjeva šoreiz bija vienīgā Latvijas pārstāve šajās sacensībās.

Grigorjeva pirmoreiz par Latvijas labāko sportisti tika atzīta 2013.gadā, bet pērn viņa pie šāda apbalvojuma tika atkārtoti. Pagājušajā gadā Grigorjeva kļuva par Eiropas čempioni, bet pasaules meistarsacīkstēs saņēma bronzas godalgu.

Šī gada septembrī gaidāmais pasaules čempionāts cīkstoņiem būs pirmās atlases sacensības Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, četrgades svarīgākajam notikumam kvalificējoties pieciem labākajiem katrā svara kategorijā. Savukārt pēc tam 2016.gadā risināsies vēl trīs atlases sacensības, no kurām Riodežaneiro kvalificēsies pa vienam, diviem labākajiem cīkstoņiem.

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...